DJ na każdą imprezę

 

Pro DJ’s

Jestem prezenterem muzycznym i DJ-em, który z muzyką związany jest już od kilku lat. Pro DJ’s to gwarancja doskonałej zabawy oraz profesjonalnego przygotowania merytorycznego i technicznego.

Każda impreza prowadzona przeze mnie w sposób indywidualny. Cechuje mnie szeroki repertuar dobrany zgodnie z charakterem zabawy, którą prowadzę. Polegam na sprawdzonych, popularnych przebojach, dzięki czemu każdy uczestnik imprezy może być pewien, że znajdzie się na parkiecie słuchając swoich ulubionych piosenek.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu jestem w stanie na bieżąco reagować na to co dzieje się aktualnie na parkiecie i poza nim.
Jako profesjonalny DJ na wesele, studniówkę, czy sylwestra, dysponuję profesjonalnym sprzętem nagłośnieniowym, a także oświetleniem i wszelkimi atrybutami DJ-skimi. Wykorzystuję wzmacniacz, mikser, mikrofon, solidne kolumny, a także takie urządzenia jak wytwornica dymu. Nagłośnię każdą imprezę, po uprzednim zweryfikowaniu jaki sprzęt jest potrzebny do perfekcyjnej zabawy.

DJ na studniówkę
Sto dni przed maturą trzeba się wyszaleć i wiem, że od odpowiedniego DJ-a zależy niezwykle dużo. Zagwarantuję Wam imprezę, którą będziecie pamiętać jeszcze przez długie lata. DJ na studniówkę, z którym można uzgodnić repertuar i przebieg całej imprezy to właśnie ja.

DJ na sylwestra
Noworoczne odliczanie to kulminacyjny moment zabawy ostatniego dnia w roku. Odpowiedni DJ na sylwestra pozwoli przeżyć tę chwilę w sposób niesamowity. Najważniejsza jest jednak doskonała zabawa i przygotowania do hucznego powitania roku. Wybierając mnie, będą Państwo w stu procentach zadowoleni z przebiegu imprezy.

DJ na wesele
Muzyka na wesele, jaką oferuję to bardzo bogaty repertuar nagrań począwszy od lat 50-tych po najnowsze przeboje z list przebojów. Repertuar zawsze uzgadniam z Młodą Parę i dzięki temu już przed przyjęciem znamy w przybliżeniu gusta gości. Staram się zdobyć także utwory specjalnie bliskie Młodej Parze, które podają przed weselem. W ofercie Para Młoda ma do wyboru szereg zabaw weselnych.

DJ wodzirej
DJ-wodzirej to osoba, która pomoże Państwu poprowadzić każdy event. Jestem profesjonalistą, który trzyma doskonały kontakt z publicznością i potrafi wywoływać pozytywne reakcje wśród zgromadzonych gości. Jeśli więc planują Państwo organizację dużej imprezy plenerowej, czy też skromniejszego wydarzenia i poszukujecie DJ-a wodzireja, zapraszam do kontaktu!